Úvod » Katedra » Novinky » Prezenční výuka omezena

Prezenční výuka omezena

Od 4. 1. 2021 do 10.1.2021 je opět zakázaná prezenční výuka na TUL! Zkoušky do 10 lidí jsou povolené - kdo má zájem, může se hlásit na zkouškové a zápočtové termíny!

... s ohledem na zhoršenou epidemiologickou situaci (5. stupeň PES) přijala vláda 23. prosince 2020 usnesení č. 1337,

kterým se od 27. prosince 2020 00:00 hodin do 10. ledna 2021 23:59 hodin omezuje provoz vysokých škol tak, že:

• se zakazuje osobní přítomnost studentů na výuce a zkouškách, účastní-li se v jeden čas zkoušky více než 10 osob, a účastníků kurzů celoživotního vzdělávání. Zákaz osobní přítomnosti studentů podle tohoto bodu se nevztahuje na účast na klinické a praktické výuce a praxi studentů studijních programů všeobecné lékařství, zubní lékařství, farmacie a dalších zdravotnických studijních programů a studentů vykonávajících pedagogickou praktickou výuku a praxi v mateřských, základních a středních školách nebo školských zařízeních pro výkon ústavní a ochranné výchovy.
  • se zakazuje se poskytování ubytování studentům vysokých škol, kteří mají na území České republiky jiné bydliště, v ubytovacích zařízeních vysokých škol s výjimkou studentů, kteří se mohou účastnit vzdělávání podle bodu 1.

Na základě tohoto usnesení přechází fakulta na distanční výuku.

Archiv nařízení zde.

Zpět na stránku aktualit